انجمن اجتماع اندیشه

نسخه‌ی کامل: تبلت سرفیس مایکروسافت فروش ناچیزی خواهد داشت؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  MS.jpeg]
مسئولین کمپانی دل عقیده دارند که فروش تبلت پیش رو مایکروسافت (سرفیس) ناچیز خواهد بود.
مایکل دل مدیر عامل شرکت دل در کنفرانس PC Makers که اخیرا برگزار شد علام کرد که فروش سرفیس بسیار ناچیز خواهد بود.
وی همچنین گفت: “فکر فروش سرفیس عدد بسیار کوچکی خواهد بود. شاید یک یا دو درصد از کا فروش سال آینده PC را به خود اختصاص دهد.”
“برایان گلدن” مدیر اجرایی دل نیز در این زمینه گفت: “ما دربارهی ورود مایکروسافت به این بخش ساعتها با آنها به بحث و تبادل نظر پرداختیم. با آمدن ویندوز ۸ مو قیعیتهای خوبی بوجود خواهند آمد و ما می خواهیم ازین موقیعیتا برای اثبات برتری تولیداتمان استفاده کنیم.”
وی افزود: “درست همزمان با معرفی سرفیس توسط مایکروسافت ما نیز تولیداتمان را معرفی خواهیم کرد و شما مزایای متفاوتی که ویندوز ۸ عرضه می کند را خواهید دید.”
گلدن همچنین از ضعف PC سخن گفت: ” فروش کامپیوترهای رومیزی با تغییر شرایط بازار ۱۴ درصد کاهش یافته است. و شرایط رو به افول آن بیشتر از آن چیزی بوده که انتظار داشتیم. کامپیوترهای رومیزی بازی را به تبلتها و تلفن های هوشمند می بازند. ما نیز با احتیاط به سمت تولید ابزارهای دیگر که تلفن های هوشمند و تبلت ها هستند گام برمی داریم. ما با ویندوز ۸ تبلتی به شما ارائه می دهیم که همچون یک کتاب مفید و مختصر است. و با همگرایی به سمت سال آینده پیش می رویم.”
شما چه فکر می کنید آیا همانگونه که مسئولین دل می گویند سرفیس فروش ناچیزی خواهد داشت؟ آیا شما هم از خریداران تبلت مایکروسافت خواهید بود یا خیر؟